Hem » PRECISIONUTRUSTNING TILL LANTBRUK » AG Leader » AG LEADER IN COMMAND GO
AG LEADER IN COMMAND GO

AG LEADER IN COMMAND GO

InCommand Go-funktioner

  • Funktioner året runt 

Från plantering till skörd och all fältaktivitet däremellan, inklusive vägledning.

  • Större karta

Större visningsområde gör att all information kan visas från kartskärmen utan att du behöver växla mellan skärmarna

  • Dynamiska paneler

Få enkel åtkomst till alla viktiga verktyg och information. Expandera eller komprimera paneler för att anpassa din vy, med automatisk kartcentrering.

  • Enkel anslutning

Anslut och synkronisera enkelt dina kartor och information mellan alla dina skärmar och enheter med inbyggt Wi-Fi eller ett nytt, robust mobilmodem.

Oöverträffad synlighet och kontroll från en enda skärm

  • Övervaka enkelt information i realtid utan att tappa kartan ur sikte för att fatta välgrundade beslut när du är på språng från allt-i-ett-skärmvyn.
  • Högupplösta data

Se tydligt information i realtid från din fältverksamhet i övervakningsrutan utan att lämna kartskärmen.

  • Kartalternativ

Använd förklaringen för att se olika prestandakartor i realtid på radnivå och lägg enkelt över ytterligare kartor för att få åtkomst till historisk data som sort- eller receptlager för analys när du är på språng.

  • Förbättrad diagnostik

Visa alla dina anslutna enheter, GPS-inställningar och diagnostik i en alltid tillgänglig och lättnavigerad meny.

  • Alltid tillgänglig vägledning och styrning

Dina styrkontroller, fordonsikon och vägledningslinje är alltid synliga i valfri vy utan att du tappar kartskärmen och din applikationsinformation ur sikte.